Dünya hiç durmadan dönüyor ve o dönerken her şey değişmeye, yenilenmeye devam ediyor.

Özellikte iletişim teknolojilerinin fazlasıyla geliştiği günümüz dünyasında, yeniliklerin uluslararası ihtiyaçlara karşılık verebilecek nitelikte olması gerekiyor. Değişen ve gelişen dünya dinamiklerinde tüketici ihtiyaçlarını doğru tespit edip, oluşan bu ihtiyaçlara uygun ürün geliştirebiliyorsanız başarı kaçınılmaz oluyor.

Hasan GÜMÜŞ
Yayla Agro Gıda Yönetim Kurulu Başkanı
Geleceğin Tarifleri, Yeniliğin Öncüsünde
Yayla olarak yenilikleri takip eden ve ona ayak uyduran bir marka olmanın yanında kendi sektörü dışındaki yenilikleri de takip ederek sektörüne uyarlayan bir yapıya sahibiz.

Bu ilkemiz sayesinde, kurulduğumuz ilk günden bu yana sektörümüzde öncü ve yapılmamışı yapan, denemekten bıkmayan bir şirket haline gelerek sektörün en üretken markası olmayı başardık.

Bu başarının geri dönüşünü ise gerek Türkiye içinde gerekse ticaret yaptığımız 100’den fazla ülkede her hanenin ve her tüketicinin beğenisini kazanarak ve katıldığımız her testten tam not alarak geçtik.

Kültür İhracı Yapıyor, Ülkemize Katkı Sağlıyoruz

2008’den bu yana ülkemizin geleneksel lezzetlerini dünya ile buluştururken aynı zamanda kültür ihracı gerçekleştirme misyonumuzla yemek kültürümüz başta olmak üzere, ülkemizin tarihi ve doğal güzelliklerini de dünyaya tanıtıyoruz. Çünkü kendimizi yalnızca bir marka olarak değil Türkiye’nin dünyadaki yüzü olarak görüyor ve ülkemize yapabileceğimiz her türlü katkıyı yapmak için çaba sarf ediyoruz.

Gelecek Nesilleri düşünüyor, Yarınlara Değer Katmak İçin Çalışıyoruz…

Tüketicilerinin ihtiyaçları ile ortaya çıkmaya başlayan karar verme sürecinde, değişen tüketici ihtiyaçlarını anlayan ve bu ihtiyaçları kalite ve lezzetten ödün vermeden uygulayan bir marka olarak, yarınlara değer katmak ve geleceğin gıda trendlerinin temellerini atmak için çalışıyoruz.