Kısaca Yayla Agro

1996 yılında küçük bir işletme olarak Ankara’da başlayan serüven, Türkiye ve Globalde geleneği geleceğe taşıyan bir başarı hikayesine dönüştü.

Kalite, Güven, Teknoloji ve Ar-GE

“Başarı Hikayemizin Yol Arkadaşları”

2022 yılında “Yayla Agro Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.” kimliğiyle devam eden hikayemiz bugün çok uluslu bir marka kimliğiyle, değişen tüketici ihtiyaçlarını anlayan ve bu ihtiyaçlara uygun yatırım yapıp, yatırımlarını aktif olarak yönetmeyi içselleştiren bir marka olma hedefiyle, yeni hikayelerde tüketicisiyle buluşarak dünyanın sayılı markaları arasında yerini alma  hedefiyle devam ediyor

"En büyük varlığımız adımızda saklı."

Adımızın geldiği yer, tabiatın tüm güzelliklerini insanoğluyla cömertçe paylaştığı yerdir. Yayla Agro Gıda olarak adımız gibi biliyoruz ki doğamızı koruyamazsak hiçbir şeyi koruyamayız.

EN DEĞERLİ TOPRAK SAHİP OLDUĞUMUZ…

Çevre dostu üretim anlayışını benimseyen tesislerimizle, sürdürülebilir bir dünyanın tohumlarının bugünün dünyasında atılmasının önemine inanarak “Daha Sağlıklı Nesiller İnşa Etme” amacıyla çalışmaya ve yenilebilir enerji ile üretmeye devam ediyoruz…

Geleneksel Lezzetleri Geleceğe Taşıyoruz.
Değişen sosyal yaşam ve tüketim alışkanlıkları doğrultusunda, geleneksel lezzetlerimizi sürekli inovasyon ilkesiyle yeni nesillerle buluşturmak için özenle çalışıyoruz.

Yayla, yurtiçi pazarında 65 ilde bayilik ve 81 ilde ulusal mağazalar dâhil olmak üzere 60 binden fazla perakende noktasında ürünlerini müşterilerin beğenisine sunuyor.

Markalarımız

Yayla
Legurme
Ala Çiftci
İri Danem
Yunus