Gelecek nesillerin ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri, sağlıklı ve doğru beslenebilmeleri için sürdürülebilir ve devamlılığı sağlanabilir tarım yöntemlerinin uygulanması ve ilerletilmesi büyük önem taşıyor.

Küçük tohumların geleceği koruyacak ve nesillerin devamlılığını sağlayacak kadar önemli olduğu özellikle günümüz dünyasında, sürdürülebilir tarım yöntemlerini kullanmak ve ürünlerimizi bu yöntemle yetiştirmek bizim için oldukça önemli.

Yayla Agro Gıda San ve Tic. A.Ş. olarak ürünlerimizi ve ürünlerimizin ham maddelerini ülkemizin ve dünyanın çeşitli bölgelerinde özenle, sürdürülebilir tarım yöntemleri kullanılarak üretilen ürünlerinden tercih ediyor, yarınlar için daha yaşanılabilir bir dünya amacıyla hareket ediyoruz.

Çiftçilerimize bu konuda gerekli eğitimleri vererek bilinçlendirme çalışmaları yapıyoruz ve yatırımlarımızla birlikte yoğun çabamız sonucu emeklerimizin karşılığını sürdürülebilir tarım mahsullerimizi sofralarınıza getirdiğimizde alıyoruz. Giderek artan dünya nüfusu, kalabalıklaşan şehirler ve iş modellerinin değişmesiyle birlikte değişen dünyaya uyum sağlamak adına sürdürülebilir tarım adına atılan adımların öneminin farkında olarak ürün gamımızı oluşturuyoruz.

Giderek artan hızlı üretim ve hızlı tüketim alışkanlığına cevap verebilmek için "Yemek Hazır" ve "Haşlanmış" ürün grubumuzla müşterilerimize sesleniyoruz.

 

Sürdürülebilir tarıma yönelik yatırımlarımız ve Ar-Ge çalışmalarımızın sonucunda hem hızlı hem geliştirilebilir hem de yarınlar için sağlıklı bir dünya amacıyla üretimimizi gerçekleştiriyoruz.

Sözleşmeli tarım politikamızda FAO (Food and Agriculture Organization) ile Dünya’daki açlıkla mücadelesinde “Sürdürülebilir Tarım” hedefini paylaşıyor ve buna yönelik yatırımlar yapıyoruz.