Yayla Agro, geniş ürün yelpazesi ile WorldFood İstanbul’da

Gıda sektörünün buluşma noktası olan Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı - WorldFood İstanbul, 25-28 Kasım 2020 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 28’inci kez kapılarını açıyor. Fuar, pandemi döneminde önemi daha da artan gıda sektöründeki son gelişmelerin ve 2021 öngörülerinin paylaşılmasının yanı sıra B2B görüşmelere ev sahipliği yapan yönüyle sektör tarafından yakından izleniyor.  Yayla Agro, WorldFood İstanbul’da Anadolu’nun zengin mutfak kültürünü dünya lezzetleri ile buluşturduğu ürünlerini fuar katılımcılarının beğenisine sunacak. 

Pandeminin teğet geçtiği gıda sektörü, WorldFood İstanbul Fuarı’nda bir araya geliyor. Covid-19 tedbirlerinin maksimum seviyede alındığı organizasyon; perakendecileri, toptancıları, özel ithalatçıları ve çok sayıdaki gıda ve içecek sektörü oyuncusunu kapsayan profesyonel kitlesiyle  sektörün nabzını tutacak. Yerli ve yabancı katılımcılar ile ziyaretçiler, WorldFood İstanbul boyunca gerçekleşecek görüşmelerle yeni iş fırsatları ve işbirliklerinin kapılarını aralayacak.

Ankara Genel Merkez, Mersin, Çankırı ve Balıkesir’de bulunan dört fabrikasında yıllık 400 bin tonluk üretim yapan Yayla Agro; klasik bakliyat ürünleri, gurme ürün serileri, hemen tüketmeye hazır “Yemek Hazır” ürünleri ve dünya pazarlarındaki kültür ve lezzet elçisi markası Legurme ile fuarda hazır bulunacak.

Gıda sektörüne getirdiği inovatif ürünleri ile farklılaşan Yayla Agro’nun eşsiz lezzetleriyle tanışmak isteyenler TÜYAP Beylikdüzü’nde düzenlenecek WorldFood İstanbul’daki 2. Salon ve A430 no’lu standını ziyaret edebilirler.