YAYLA AGRO LEGURME GULFOOD 2022'DE

 

Yayla Agro, Legurme Ailesi Ürünlerini Dubai’de Sergileyecek

Gıda ve bakliyat sektörünün yenilikçi şirketi Yayla Agro; klasik bakliyatlar, haşlanmış ürün grubu ve Yemek Hazır ve süper food seçeneklerini kapsayan zengin ürün gamı ile 13-17 Şubat tarihlerinde Dubai World Trade Centre’de düzenlenecek Gulfood 2022 Fuarı’na katılıyor. Yayla Agro, dünya pazarlarındaki kültür ve lezzet elçisi markası Legurme’nin geniş ürün yelpazesine eklenen yeni ürünlerini de ilk kez dünyanın en büyük yiyecek ve içecek sektörü buluşması niteliğindeki fuarda tanıtacak.

Gıda sektörünün büyük merakla beklenen etkinliği Gulfood 2022, bu yıl 120 farklı ülkeden 4 binin üzerinde firmaya ev sahipliği yapacak. Global ölçekte yiyecek ve içecek sektöründen markaların en yeni ürünleri ve hizmetlerini tanıttıkları etkinlik, trendlere ve sektörün geleceğine ışık tutan yönüyle de ilgiyle takip ediliyor. 13 – 17 Şubat 2022 tarihlerinde Dubai World Trade Centre’de düzenlenecek Gulfood 2022 Fuarı, önemli isimlerin konuşmacı olacağı konferansların yanı sıra dünyaca ünlü şeflerin şovları ile renklenecek.

Yayla Agro, dünya gıda sektörünün Dubai’deki en büyük buluşması Gulfood 2022’de geniş ürün yelpazesiyle yerini alıyor. Yayla Agro fuarda; dünyanın pek çok ülkesinde beğeniyle tüketilen klasik bakliyatları, süper food ve haşlanmış ürün grubunun yanı sıra katkısız koruyucusuz, ev yapımı tadında Yemek Hazır seçeneklerini kapsayan çok sayıda ürün sergileyecek. Yayla Agro’nun dünya pazarlarındaki markası Legurme’nin geniş ürün yelpazesine eklenen yeni ürünleri de ilk kez Gulfood 2022’de fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunulacak. Legurme Yemek Hazır ailesine yeni katılan Salata Hazır ve Zeytinyağlı Yemek Hazır ürünlerinin yanı sıra organik ürünlerin yer aldığı Legurme Bio ilk kez Gulfood 2022’de tanıtılacak. Legurme Yemek Hazır, sağlıklı ve dengeli beslenmek isteyen herkese pratik ve ev yapımı tadında pek çok alternatif sunuyor. Üç farklı çeşit Salata Hazır, 4 farklı çeşit Zeytinyağlı Yemek Hazır ve 5 farklı organik yemekler ile daha da büyüyen Legurme Yemek Hazır ailesinin Dubai’de dikkatleri üzerine çekmesi bekleniyor.

Yayla Agro, Legurme markasını dünya çapında 34 ülkeye ihraç ediyor. Sağlıklı, lezzetli, katkısız, koruyucusuz, ev yemeği tadında Legurme Yemek Hazır ürünleri; çorbadan barbunya pilakiye, nohutlu ve yeşil mercimekli bulgur pilavından makarnaya, etli kuru fasulyeden şehriyeli pirinç pilavı ve hoşafa kadar onlarca lezzetten oluşuyor. Sadece 2 dakikada hazır hale gelen Legurme ürünleri; bitkisel protein ve lif açısından zengin, besleyici, kilo kontrolüne destek veren ve bağışıklık sistemini güçlendiren sağlıklı alternatiflere sahip. Üstelik BPA’sız yeni nesil ambalajları sayesinde Legurme Yemek Hazır ürünlerinin tazeliği ve lezzeti, soğuk zincire ihtiyaç duymadan 36 aya kadar korunuyor.

Yayla Agro’nun geniş ürün yelpazesi, 13-17 Şubat 2022 tarihlerinde Dubai World Trade Centre, Hall: Za’abeel Z5-C33 no’lu standında görülebilecek.