Yayla Yemek Hazır, Gençlerin Yeni Tercihi

Gıda sektöründe inovatif ürünleri ile öne çıkan Yayla Agro, Türkiye’nin ilk ve en büyük outdoor yaşam, aktivite ve açıkhava festivali OutdoorFest’in Gümüş Sponsoru oldu. Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan OutdoorFest 3-4-5 Eylül 2021 tarihlerinde İstanbul Sarıyer/Kilyos’ta doğa ve aktivite severleri buluşturacak. Daha sağlıklı nesiller inşa etmeyi misyon edinen Yayla Agro; katkısız, koruyucusuz ve ev yemeği tadında Yemek Hazır ürünleri ile OutdoorFest’e lezzet katacak.

Outdoor Türkiye Platformu tarafından hayata geçirilen Türkiye’nin ilk Outdoor Yaşam ve Aktivite Festivali OutdoorFest’te geri sayım hızlandı. Kilyos’ta yer alan Doğada Yaşam Okulu’nun 400 bin metrekarelik alanı içinde gerçekleştirilecek olan festival, 3-4-5 Eylül’de outdoor yaşam tutkunlarını bir araya getirecek. Bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek OutdoorFest’de birbirinden farklı deneyimlerin anlatıldığı Nature Talks konuşmaları, canlı müzik performansları, eğlenceli oyunlar, deneyim ve doğa temalı konuşmalar, çeşitli atölyeler ve kamp-karavan konaklama fırsatları aktivite severlerle buluşacak.

Yemek Hazır kategorisi ile geleneksel lezzetleri geleceğe taşıyan Yayla Agro, gençlerin büyük ilgi gösterdiği OutdoorFest’te yerini alacak. Festivalin Gümüş Sponsoru da olan Yayla, daha sağlıklı bir gelecek inşa etmek için gençlere katkısız, koruyucusuz, birbirinden lezzetli ev yemeği tadında Yemek Hazır ürünleri sunuyor. Yemek Hazır serisi; bitkisel protein ve lif açısından zengin, besleyici, kilo kontrolüne destek veren ve bağışıklık sistemini güçlendiren sağlıklı alternatiflere sahip… Gün boyu birbirinden eğlenceli aktiviteleri deneyimleyecek festival katılımcıları; çorbadan barbunya pilakiye, nohutlu ve yeşil mercimekli bulgur pilavından makarnaya, etli kuru fasulyeden şehriyeli pirinç pilavı ve hoşafa kadar onlarca ev yapımı tadında yemeği buluşturan Yemek Hazır serisi ile lezzet şöleni yaşayacak. 

Yemek ziyafetinin yanı sıra düzenleyeceği yarışmalarla festival katılımcılarını eğlendirirken hediyeler de kazandıracak olan Yayla Agro, tüm outdoor yaşam tutkunlarını festival alanındaki standına bekliyor.