Doğanın armağanı sağlıklı ve lezzetli ürünlerini sofralarımıza taşıyan Yayla Agro ürünlerine ulaşmak artık daha da kolay. Sağlıklı beslenmenin olmazsa olmazı bakliyat ürünlerini baş tacı eden ve inovatif çözümler getiren Yayla’nın geniş ürün yelpazesi, www.yaylabakliyat.com sitesinde de satışa sunuldu.

Bakliyat sektörünün yenilikçi markası Yayla Agro, klasik ürün grupları ve gurme lezzetleri yanında sağlıklı beslenmek isteyen ancak zamanı kısıtlı olan ve pratik çözümler arayanlara özel geliştirdiği Yemek Hazır, Gurme Fit, Haşlanmış serisi gibi ürünlerden oluşan zengin ürün yelpazesi ile sofralarımıza lezzet katıyor. Bitkisel protein açısından zengin, besleyici, kilo kontrolüne destek veren ve bugünlerde her zamankinden daha fazla önem kazanan bağışıklık sistemini güçlendiren Yayla ürünleri artık bir tık uzağınızda.

Yayla Agro’nun “Öğlen ya da akşam yemeğinde ne yesem” diyenlerden masasını usta şeflerin elinden çıkmış görünen lezzetlerle donatmak isteyenlere kadar geniş bir tüketici kitlesine seslenen Yemek Hazır ürünlerini de www.yaylabakliyat.com sitesinden online sipariş edebilirsiniz. Yemek Hazır serisinde çorbalardan pilavlara ve hoşafa kadar Türk mutfağının özgün tarifleri BPA’sız özel ambalajlarda sunuluyor. Seride sebzeli karabuğday pilavı, nohutlu karabuğday pilavı gibi glutensiz seçenekler de yer alıyor. İster tencere ve tavada ısıtarak ister ambalajıyla sıcak suda 3 dakikada bekleterek veya mikrodalga fırında 2 dakika ısıtarak afiyetle yemek mümkün.

Ulusal marketler, discount marketler, yerel zincirler, gross marketler, ev dışı tüketim noktaları, geleneksel toptancılar ve bayiler aracılığıyla tüketicilerle buluşan Yayla lezzetlerine bundan böyle online alışveriş platformlarının yanı sıra www.yaylabakliyat.com sitesinden de kolayca ulaşabilirsiniz. Üstelik tüm siparişlerde Yemek Hazır serisinde yer alan üzüm hoşafı da Yayla’nın hediyesi…