Yayla Agro, 12. Yerel Zincirler Buluşuyor 2021’e katılıyor

Kalitesi ve sürekli yenilenen geniş ürün yelpazesi ile bakliyat sektörünün öncüsü konumundaki Yayla Agro, perakende sektörünün heyecanla beklediği 12. Yerel Zincirler Buluşuyor 2021 Konferansı ve Fuarı’nda ürünlerini sergileyecek. Sektörün buluşma ve iş geliştirme noktası olarak her yıl daha da güçlenen etkinlik, 15-16 Eylül tarihleri arasında, İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Türkiye Perakendeciler Federasyonu tarafından düzenlenen 12. Yerel Zincirler Buluşuyor 2021 Konferansı ve Fuarı (YZB), organize gıda perakendesinin yerel zincir market temsilcileri ile sektörün önde gelen üretici ve tedarikçi firmalarını bir araya getirerek iş birliği kanallarını güçlendiren önemli bir organizasyon olarak yakından izleniyor.

Perakende sektöründe kurduğu güçlü işbirlikleri ile Yayla lezzetlerini Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırmakta kararlı olan Yayla Agro, bu yıl “GELECEK” temasıyla düzenlenen 12. Yerel Zincirler Buluşuyor 2021 etkinliğinde de yerini alıyor. Yayla Ar-Ge Merkezi’nde yürütülen çalışmalar sonucunda tüketicilerin değişen yaşam ve beslenme alışkanlıklarına uygun ürünler geliştirerek kendini sürekli yenileyen Yayla Agro, YZB 2021’de klasik bakliyat ürünleri yanında büyük ilgi gören ev yapımı tadında lezzetlerden oluşan Yemek Hazır kategorisini tanıtacak. Bitkisel protein, lif, vitamin ve mineral deposu bakliyatlar, sağlıklı beslenme için her geçen gün daha fazla önem kazanıyor. Yayla, modern üretim tesislerinde işlenen ve ambalajlanan ürünleri ile baştan uca Türkiye’nin her yerinde sofralara kalite, güven ve sağlık getirmek hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor. Organize gıda perakendesinin önemli aktörlerini bir araya getirecek olan Yerel Zincirler Buluşuyor 2021 etkinliğinin de bu hedefi destekleyecek önemli kazanımlar sağlaması bekleniyor.

Yayla Agro ürünlerini daha yakından tanımak için 15-16 Eylül tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek 12. Yerel Zincirler Buluşuyor 2021’deki standını ziyaret edebilirsiniz.