Macera ve adrenalin tutkunları Türkiye’nin ilk ve tek hobi aktivite festivali Big Boyz Festival’de buluştu. Heyecan, macera ve keyifli dolu anlarla geride kalan etkinlikte Yayla Agro, hazır yemek alışkanlıklarını değiştiren ev yapımı tadında Yemek Hazır serisi ile festival katılımcılarına lezzet dolu anlar yaşattı.

Pandemi sonrası yapılan en büyük açık hava organizasyonu olan Türkiye’nin ilk ve tek hobi aktivite festivali Big Boyz Festival, 9 – 10 Ekim 2021 tarihlerinde İstanbul Kalamış Atatürk Parkı’nda “Büyüklere oyuncaklar” konseptiyle gerçekleştirildi. Dev markaların yeni ürünlerini ilk kez tanıttığı etkinlik, hobi meraklılarına; araba, motosiklet, spor, eğlence, hava, kara ve denizde kullanılan, adrenalini doyasıya yaşatan araçları deneyimleme fırsatı da sundu.

Yemek Hazır kategorisi ile geleneksel lezzetleri geleceğe taşıyan Yayla Agro, adrenalin ve aksiyon tutkunlarının yoğun ilgi gösterdiği Big Boyz Festival katılımcılarına lezzet şöleni yaşattı.  Yayla, daha sağlıklı bir gelecek inşa etmek için katkısız, koruyucusuz, birbirinden lezzetli ev yemeği tadında Yemek Hazır ürünleri sunuyor. Yemek Hazır serisi; bitkisel protein ve lif açısından zengin, besleyici, kilo kontrolüne destek veren ve bağışıklık sistemini güçlendiren sağlıklı alternatiflere sahip… Gün boyu adrenalin dolu aktiviteleri deneyimleyen festival katılımcıları; çorbadan barbunya pilakiye, nohutlu ve yeşil mercimekli bulgur pilavından makarnaya, etli kuru fasulyeden şehriyeli pirinç pilavı ve hoşafa kadar onlarca ev yapımı tadında yemeği buluşturan Yemek Hazır serisi ile enerjilerini tazelediler.